צרו איתנו קשר

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
  שירותי שמירה

  בעקבות אירועים ביטחוניים מהעבר, ולאור חיים שלמים שבהם אנחנו מורגלים בשגרה לא יציבה ומאתגרת,

  הביקוש ליצירת סביבה בטוחה מחלחל כמעט לכל אספקט בחיים הציבוריים בישראל.

  יש מתחמים ותחומי עיסוק שלמים שבהם החוק מחייב את מנהלי המתחם להשקיע משאבים ולשכור שירותים של חברות אבטחה חיצוניות,

  כדי לקבל אישור הפעלה למתחם. ויש אנשים שבוחרים לקבל שירותי שמירה ואבטחה באופן וולנטרי, ולו בכדי להרגיש בטוחים במקום בו הם נמצאים.

  בדיוק מהסיבה הזו, יש יותר ויותר חברות אשר מציעות שירותי שמירה בישראל, ומוכנות לסייע ללקוחות שלהם להביא לידי ביטוי את כל הצרכים,

  על בסיס ניסיון מקצועי ועל בסיס אישורים של כל הרגולטורים הרלוונטיים למקצוע כזה.

  בין יתר החברות, אתם יכולים גם למצוא את השירותים של חברת פסגות ניהול מבנים, ניקיון ואחזקה.

  מתי צריך להשכיר שירותי שמירה לעסק או למוסד?

  יש שתי סיבות שבגללן אתם רוצים לבקש שירותי שמירה לעסק או למוסד ציבורי.

  הסיבה הראשונה היא בחירה אישית, אשר נובעת ולעיתים רבות מהמיקום של בית העסק, או מהפעילות העסקית שלכם.

  למשל תכשיטי יוקרה וממוקם במרכז הרחוב ביותר של העיר, יכול להיות שתרצו לקבל שירותי שמירה ואבטחה כדי להימנע ממצב של פריצות מסוכנות.

  כמו כן, יש מקומות שבהם החוק מחייב את בעלי הנכס להשכיר שירותי שמירה באופן קבוע.

  למשל, מרכזים מסחריים או מרכזי חינוך ותרבות, שאליהם מגיעים קבוצות גדולות של אנשים מדי יום ביומו.

  דרישה כזו, נובעת בדרך כלל מהרצון להגיב במהירות לאירועים בלתי צפויים ולהזהיר את המבלים במקום מפני סכנה כדי לשמור על החיים של כולנו.

  שירותי שמירה – אם יש דרישה, חשוב למצוא מענה נכון

  ככל ויש לכם דרישה ליצירת מערך שירותי שמירה מתקדם, אתם תצליחו למצוא מענה לביקוש אצל חברות מקצועיות ומומחיות בתחום.

  תהליך העבודה עם אנשי המקצוע הוא תהליך שדורש מכם לענות על שאלות קשות ולעבוד בגילוי לב, אבל בסופו של יום הוא ייצור את התנאים הבטוחים ביותר בנכס שאתם מחזיקים.

  ולכן, אל תהססו לפנות לחברה מקצועית ומנוסה כמו חברת פסגות ניהול מבנים, כדי לקחת החלטות נכונות.

  צרו איתנו קשר

  מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
   שאלות נפוצות

   שירותי אחזקת מבנים בחיפה – מה חשוב לדעת?

   רגע אחד לפני שאתם מקבלים שירותי אחזקת מבנים בחיפה, חשוב לתת את הדעת על:

   1. תדירות העבודות – מה היא תדירות השירותים הדרושה לסוג המבנה שלכם. בהתאם להרכב החדרים, לגודל החלל ולדרישות הניקיון שאתם רוצים ליצור, ניתן לקבל שירותים שיכולים לשמור על שגרת החיים במיטבה.
   2. זמני הניקוי – אם מדובר על סביבת עבודה, אתם לא רוצים להזמין את שירותי חברת האחזקה לשעות העבודה, ועל כן חשוב לכם לבחור בחברה שיכולה להתאים את עצמה לשעות העבודה של העסק שלכם.
   3. אמון ואמינות – אם אתם נותנים לצוות עובדים להיכנס למתחם העבודה שלכם, ראוי לבחור את הצוות שיכול לשמור על הסודיות ועל הפרטיות שלכם, ברמה הכי גבוהה שיש.

   איך למצוא חברת אחזקת מבנים שתציע לכם את השירות המתאים ביותר לצרכים שלכם?

   בחייו של כל מפעל, מתחם מגורים, מקום עבודה ונכס נדלני, יש כמה וכמה נותני שירותים מסוגים שונים, אשר מאפשרים ליצור את רמת התחזוקה הדרושה לנכס לטובת פרק זמן ארוך של פעילות בנכס. גם אם השירותים שאתם צריכים הם שירותים יחסים בסיסיים, וגם אם אתם עדיין לא יודעים שאתם צריכים לקבל את השירותים הללו, הפתרונות לקבל שירות אחזקה, קיימים ובמרחק נגיעה מכם. היום יותר מאי פעם, האפשרות לקבל שירותים של חברות אחזקות מבנים מן השורה הראשונה, הופכת את תנאי החיים והפעילות במבנה שלכם, להרבה יותר קלה ונגישה, וכל מה שאתם צריכים לעשות הוא למצוא את החברה שתציע לכם את השירות המתאים ביותר לצרכים שלכם. בשיחת טלפון אחת אנשי הצוות המקצועיים של חברת פסגות ניהול מבנים, ניקיון ואחזקה, יבנו בשבילכם את תוכנית התחזוקה המתאימה ויאפשרו לכם להסיר את האחריות בנושאים הכי פחות חשובים מבחינתכם.

   איך לבחור חברות אחזקות מבנים איכותיות?

   על מנת לבחור חברות אחזקות מבנים היכולות לעמוד בכל הציפיות שלכם אתם צריכים קודם כל ולפני הכל להבין מה הן הדרישות שאתם רוצים לקיים. בין שמדובר על יצירת מערך אבטחה, ניקיון ותחזוקה ובין שמדובר על יצירת שגרת תחזוקה בפרק זמן קבוע במהלך השנה. האחריות שלכם היא להביא אל השולחן את כל הדרישות שלכם, בצורה כמה שיותר מפורטת ביחד עם דרישות כמו דרישות התקציב. לאחר שתציגו את כל המידע, אנשי המקצוע של חברות אחזקת מבנים יוכלו ליצור לכם הצעת מחיר ייחודית ולהבטיח שאתם מצליחים למפות את כל החלקים השונים של חיי המבנה שלכם, על מנת לקחת אחריות על אורך החיים של הנכס.

   לקוחות ממליצים

   “קולורס מונפרד אדנדום סילקוף, מרגשי ומרגשח. עמחליף קולורס מונפרד אדנדום סילקוף, מרגשי ומרגשח. עמחליף לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדלורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אד עיעיב...”

   -שם הממליץ

   “קולורס מונפרד אדנדום סילקוף, מרגשי ומרגשח. עמחליף קולורס מונפרד אדנדום סילקוף, מרגשי ומרגשח. עמחליף לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדלורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אד עיעיב...”

   -שם הממליץ

   “קולורס מונפרד אדנדום סילקוף, מרגשי ומרגשח. עמחליף קולורס מונפרד אדנדום סילקוף, מרגשי ומרגשח. עמחליף לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדלורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אד עיעיב...”

   -שם הממליץ