צרו איתנו קשר

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
  ניקיון מפעלים

  בשנים האחרונות יש יותר ויותר מרכזי תעשייה גדולים באזורים שונים ברחבי הארץ שנפתחים, בהם קיימים פנים של החברות המשפיעות ביותר במשק הישראלי.

  סביבה כל כך עמוסה ומלאה בעשייה, דורשת פיתוח וייצור ברמת הבטיחות והאיכות הגבוהה ביותר.

  לפיכך הסטנדרט המקובל כיום בתחום המפעלים והתעשייה בסידור שמלמדים להשקיע המון זמן והמון מחשבה ביצירת סביבה נקייה, כמעט באופן קבוע.

  כדי להתמודד עם הצורך הדחוף, מבלי להפריע לשגרת העבודה, אתם צריכים לשכור שירותי ניקיון בניינים ומפעלים של חברה אשר מחזיקה מספיק ניסיון מקצועי ומספיק מוניטין,

  כדי להעניק לכם שירות ברמה הגבוהה ביותר.

  זו היא בדיוק הסיבה שבגללה חשוב לכם לקבל את השירות המקצועי של אנשי הצוות של חברת פסגות ניהול מבנים, ניקיון ואחזקה.

  שירות ניקיון מפעלים – יצירת סביבת תעשייה בטוחה וסטרילית

  קשה מאוד להבין לעומק מה היא החשיבות של יצירת מערכת שירותי ניקיון מפעלים ברמה האפקטיבית הגבוהה ביותר.

  אבל, אם יש מקום אחד שמציג בראיה הכי ברורה את המשמעות של הדברים, בוודאי שמדובר על מפעל מזון.

  הציפיה שלנו כצרכנים ומנהלים לקבל את איכות המזון הגבוהה ביותר, מתבסס על ההבנה שאנשי המפעלים דואגים כל העת ליצור סביבת עבודה סטרילית המתאימה לדרישות משרד הבריאות.

  כך שאי אפשר לנהל היום מפעל ברמת תברואה ללא חת, מבלי שיש לכם את ההזדמנות ליצור את תנאי הניקיון מן המעלה הראשונה.

  וכאן בדיוק נכנסים לתמונה השירותים של חברת ניקיון מפעלים מובילה ומצליחה.

  ניקיון מפעלים – סטנדרטים מתקדמים וגבוהים למוצרים שלכם

  כאשר אתם מתחילים להקים פס ייצור חדש, אתם חושבים על כל האלמנטים הטכניים, השיווקיים והמקצועיים הכרוכים בתהליך העבודה שלכם לעומק.

  אבל, לא תמיד יש בידכם את היכולות את המשאבים להוציא לפועל את העבודה, שכן אין לכם כוח אדם מתאים או יכולות לוגיסטיות לביצוע התהליכים.

  במקרה שבו אתם צריכים לקבל את שירותי הניקיון הטובים ביותר, שיחת הטלפון שאתם צריכים לבצע חייבת להיות שיחת טלפון לעזרת אנשי הצוות המקצועיים של חברת פסגות ניהול מבנים,

  ניקיון ואחזקה ואנו נסייע לכם ביצירת תוכנית ניקיון הולמת לגודל המפעל.

  צרו איתנו קשר

  מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
   שאלות נפוצות

   שירותי אחזקת מבנים בחיפה – מה חשוב לדעת?

   רגע אחד לפני שאתם מקבלים שירותי אחזקת מבנים בחיפה, חשוב לתת את הדעת על:

   1. תדירות העבודות – מה היא תדירות השירותים הדרושה לסוג המבנה שלכם. בהתאם להרכב החדרים, לגודל החלל ולדרישות הניקיון שאתם רוצים ליצור, ניתן לקבל שירותים שיכולים לשמור על שגרת החיים במיטבה.
   2. זמני הניקוי – אם מדובר על סביבת עבודה, אתם לא רוצים להזמין את שירותי חברת האחזקה לשעות העבודה, ועל כן חשוב לכם לבחור בחברה שיכולה להתאים את עצמה לשעות העבודה של העסק שלכם.
   3. אמון ואמינות – אם אתם נותנים לצוות עובדים להיכנס למתחם העבודה שלכם, ראוי לבחור את הצוות שיכול לשמור על הסודיות ועל הפרטיות שלכם, ברמה הכי גבוהה שיש.

   איך למצוא חברת אחזקת מבנים שתציע לכם את השירות המתאים ביותר לצרכים שלכם?

   בחייו של כל מפעל, מתחם מגורים, מקום עבודה ונכס נדלני, יש כמה וכמה נותני שירותים מסוגים שונים, אשר מאפשרים ליצור את רמת התחזוקה הדרושה לנכס לטובת פרק זמן ארוך של פעילות בנכס. גם אם השירותים שאתם צריכים הם שירותים יחסים בסיסיים, וגם אם אתם עדיין לא יודעים שאתם צריכים לקבל את השירותים הללו, הפתרונות לקבל שירות אחזקה, קיימים ובמרחק נגיעה מכם. היום יותר מאי פעם, האפשרות לקבל שירותים של חברות אחזקות מבנים מן השורה הראשונה, הופכת את תנאי החיים והפעילות במבנה שלכם, להרבה יותר קלה ונגישה, וכל מה שאתם צריכים לעשות הוא למצוא את החברה שתציע לכם את השירות המתאים ביותר לצרכים שלכם. בשיחת טלפון אחת אנשי הצוות המקצועיים של חברת פסגות ניהול מבנים, ניקיון ואחזקה, יבנו בשבילכם את תוכנית התחזוקה המתאימה ויאפשרו לכם להסיר את האחריות בנושאים הכי פחות חשובים מבחינתכם.

   איך לבחור חברות אחזקות מבנים איכותיות?

   על מנת לבחור חברות אחזקות מבנים היכולות לעמוד בכל הציפיות שלכם אתם צריכים קודם כל ולפני הכל להבין מה הן הדרישות שאתם רוצים לקיים. בין שמדובר על יצירת מערך אבטחה, ניקיון ותחזוקה ובין שמדובר על יצירת שגרת תחזוקה בפרק זמן קבוע במהלך השנה. האחריות שלכם היא להביא אל השולחן את כל הדרישות שלכם, בצורה כמה שיותר מפורטת ביחד עם דרישות כמו דרישות התקציב. לאחר שתציגו את כל המידע, אנשי המקצוע של חברות אחזקת מבנים יוכלו ליצור לכם הצעת מחיר ייחודית ולהבטיח שאתם מצליחים למפות את כל החלקים השונים של חיי המבנה שלכם, על מנת לקחת אחריות על אורך החיים של הנכס.

   לקוחות ממליצים

   “קולורס מונפרד אדנדום סילקוף, מרגשי ומרגשח. עמחליף קולורס מונפרד אדנדום סילקוף, מרגשי ומרגשח. עמחליף לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדלורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אד עיעיב...”

   -שם הממליץ

   “קולורס מונפרד אדנדום סילקוף, מרגשי ומרגשח. עמחליף קולורס מונפרד אדנדום סילקוף, מרגשי ומרגשח. עמחליף לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדלורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אד עיעיב...”

   -שם הממליץ

   “קולורס מונפרד אדנדום סילקוף, מרגשי ומרגשח. עמחליף קולורס מונפרד אדנדום סילקוף, מרגשי ומרגשח. עמחליף לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדלורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אד עיעיב...”

   -שם הממליץ