צרו איתנו קשר

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
  ניהול מבנים – חברת פסגות

  ניהול מבנים לחברת פסגות ניסיון רב שנים בניהול מבנים ומעניקה שירות מקצועי ואמין לוועדים משותפים. חטיבת ניהול המבנים היא החטיבה הגדולה והמרכזית בחברה זו, כך שאתם יכולים להיות בטוחים שתיהנו משקט נפשי, משקיפות ללא פשרות וממחיר שווה לכל נפש ולכל ועד בית ובעיקר – שתמשיכו לקיים את שגרת יומכם ללא הפרעה.

  אתכם בכל שלב – ניהול מבנים באמצעות חברת פסגות מאפשר לכם להינות מכל השירותים תחת קורת גג אחת. שירותים אלו נעשים בהתאמה מלאה לדרישות ולצרכי הלקוחות ובהתאמה לגיל הבניין, המשמעות היא שלקוחות החברה נהנים משירות בכל שלב בתהליך ניהול הנכס, כך שיש להם למי לפנות מבחינה מקצועית בכל בעיה שהיא.

  1. מבנים ומגדלי יוקרה חדשים – ליווי הועדים המשותפים במסירת השטחים המשותפים ובדיקת תקינות כלל מערכות הבניין.
  2. שנת הבדק – סיוע בתיקון של ליקויים שונים באמצעות היותם אנשי הקשר מול הקבלן.
  3. שנים נוספות – תחזוק המערכות וכלל המבנה בסעיפיו השונים גם לאחר תום האחריות על הבניין מהקבלן.

  כל השירותים תחת קורת גג אחת! בטח תשמחו לדעת שחברת פסגות מאפשרת לכם ליהנות משקט נפשי הודות לעובדה אחת.

  שירות ניהול המבנים של החברה כולל את כל התחומים, למשל:

  • בדיקת משאבות או מאגרי מים על פי תקן משרד הבריאות בהתאם לגובה הבניין. כל העבודות מבוצעות ע"י בודק מורשה של חברת פסגות שברשותו רשיון מטעם משרד העבודה.
  • בדיקת מערכות כבוי האש בבניין והעברת הדרכות בנושא לדיירים או לעובדים במקום.
  • שיפוץ השטחים הציבוריים במבנים הודות לידע וליכולות רב השנים של החברה.
  • עבודות יזומות שונות לצורך שדרוג המבנים ותחזוקתם השוטפת.
  • תפעול גנרטור באופן קבוע ע"י איש טכני מטעם החברה פעם בחודש. תפעול זה כולל הנעה יזומה ובדיקה של שמן, סולר ומים כדי להבטיח פעולה תקינה של מערכות הבניין בשעת חירום.
  • ניהול חשבונות וכספים כולל גבייה, טיפול בסרבני תשלום, הפקת דו"חות ומאזנים ועוד.
  • ייעוץ משפטי.
  • התנהלות מול רשויות שונות.
  • ביטוחים – חברת פסגות מבצעת עבור לקוחותיה ביטוחי מבנים וביטוחי דירות.
  • עבודות חשמל שונות כולל תפעול מערכות אלקטרומכניות כמו שערים חשמליים, מצלמות אבטחה ועוד. כל עבודות החשמל מבוצעות ע"י חשמלאי מוסמך מטעם החברה.

  שירותים אלו נעשים בהתאמה מלאה לדרישות ולצרכי הלקוחות כדי להבטיח דבר אחד – שאתם תהיו שבעי רצון ומרוצים ושתיהנו משקט נפשי.

  למה אתם מחכים?

  אתם מוזמנים ליצור קשר עם החברה כדי לקבל מידע נוסף, כדי להתרשם מחוות דעת של לקוחותיה ובעיקר כדי להינות משירות אדיב ואיכותי בהתאמה אישית.

  צרו איתנו קשר

  מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
   שאלות נפוצות

   שירותי אחזקת מבנים בחיפה – מה חשוב לדעת?

   רגע אחד לפני שאתם מקבלים שירותי אחזקת מבנים בחיפה, חשוב לתת את הדעת על:

   1. תדירות העבודות – מה היא תדירות השירותים הדרושה לסוג המבנה שלכם. בהתאם להרכב החדרים, לגודל החלל ולדרישות הניקיון שאתם רוצים ליצור, ניתן לקבל שירותים שיכולים לשמור על שגרת החיים במיטבה.
   2. זמני הניקוי – אם מדובר על סביבת עבודה, אתם לא רוצים להזמין את שירותי חברת האחזקה לשעות העבודה, ועל כן חשוב לכם לבחור בחברה שיכולה להתאים את עצמה לשעות העבודה של העסק שלכם.
   3. אמון ואמינות – אם אתם נותנים לצוות עובדים להיכנס למתחם העבודה שלכם, ראוי לבחור את הצוות שיכול לשמור על הסודיות ועל הפרטיות שלכם, ברמה הכי גבוהה שיש.

   איך למצוא חברת אחזקת מבנים שתציע לכם את השירות המתאים ביותר לצרכים שלכם?

   בחייו של כל מפעל, מתחם מגורים, מקום עבודה ונכס נדלני, יש כמה וכמה נותני שירותים מסוגים שונים, אשר מאפשרים ליצור את רמת התחזוקה הדרושה לנכס לטובת פרק זמן ארוך של פעילות בנכס. גם אם השירותים שאתם צריכים הם שירותים יחסים בסיסיים, וגם אם אתם עדיין לא יודעים שאתם צריכים לקבל את השירותים הללו, הפתרונות לקבל שירות אחזקה, קיימים ובמרחק נגיעה מכם. היום יותר מאי פעם, האפשרות לקבל שירותים של חברות אחזקות מבנים מן השורה הראשונה, הופכת את תנאי החיים והפעילות במבנה שלכם, להרבה יותר קלה ונגישה, וכל מה שאתם צריכים לעשות הוא למצוא את החברה שתציע לכם את השירות המתאים ביותר לצרכים שלכם. בשיחת טלפון אחת אנשי הצוות המקצועיים של חברת פסגות ניהול מבנים, ניקיון ואחזקה, יבנו בשבילכם את תוכנית התחזוקה המתאימה ויאפשרו לכם להסיר את האחריות בנושאים הכי פחות חשובים מבחינתכם.

   איך לבחור חברות אחזקות מבנים איכותיות?

   על מנת לבחור חברות אחזקות מבנים היכולות לעמוד בכל הציפיות שלכם אתם צריכים קודם כל ולפני הכל להבין מה הן הדרישות שאתם רוצים לקיים. בין שמדובר על יצירת מערך אבטחה, ניקיון ותחזוקה ובין שמדובר על יצירת שגרת תחזוקה בפרק זמן קבוע במהלך השנה. האחריות שלכם היא להביא אל השולחן את כל הדרישות שלכם, בצורה כמה שיותר מפורטת ביחד עם דרישות כמו דרישות התקציב. לאחר שתציגו את כל המידע, אנשי המקצוע של חברות אחזקת מבנים יוכלו ליצור לכם הצעת מחיר ייחודית ולהבטיח שאתם מצליחים למפות את כל החלקים השונים של חיי המבנה שלכם, על מנת לקחת אחריות על אורך החיים של הנכס.

   לקוחות ממליצים

   “קולורס מונפרד אדנדום סילקוף, מרגשי ומרגשח. עמחליף קולורס מונפרד אדנדום סילקוף, מרגשי ומרגשח. עמחליף לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדלורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אד עיעיב...”

   -שם הממליץ

   “קולורס מונפרד אדנדום סילקוף, מרגשי ומרגשח. עמחליף קולורס מונפרד אדנדום סילקוף, מרגשי ומרגשח. עמחליף לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדלורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אד עיעיב...”

   -שם הממליץ

   “קולורס מונפרד אדנדום סילקוף, מרגשי ומרגשח. עמחליף קולורס מונפרד אדנדום סילקוף, מרגשי ומרגשח. עמחליף לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדלורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אד עיעיב...”

   -שם הממליץ