צרו איתנו קשר

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
  חברת ניקיון – פסגות

  בחברת פסגות מאמינים שניקיון מבנים הוא עניין רציני, ולשם כך הם הקימו חטיבה מיוחדת בחברה שמתמחה אך ורק בניקיון של מבנים משותפים, בניינים ומוסדות. המשמעות של צעד זה היא אחת – אתם כלקוחות החברה נהנים משירותי ניקיון ברמה הכי גבוהה שיש שמבוצעים ע"י אנשי מקצוע.

  הניקיון של מרחבים ציבוריים במבנים משותפים, בניינים ומוסדות משמש כחלון הראווה המוסדי, אבל הוא הרבה יותר מכך מסיבה אחת – במרחבים ציבוריים במבנים משותפים, בבניינים ובמוסדות עוברים עשרות ומאות אנשים מדי יום. למעשה, ניקיון של מקומות אלו אינו בגדר המותרות האסתטיים אלא חובה של ממש בתחום ההיגייני.

  למעשה, ניקיון של מרחבים ציבוריים במבנים משותפים, בניינים ומוסדות הוא עניין למומחים בלבד אבל יש להתאימו לכל מבנה באופן אישי, כי אין הדרישות של בניין מגורים משותף דומות לצרכים של מוסד ציבורי. לכן, שירותי הניקיון של חברת פסגות מותאמים לכל לקוח באופן אישי בהתאם לדרישות ולצרכים שלו, כך ששביעות הרצון היא לא פחות ממובטחת.

  מומלץ לצרף לשירות הניקיון של החברה את שירות ניהול המבנים במטרה אחת – שאתם והבניין שלכם תיהנו ממעטפת אחידה ואיכותית, משגרה ברוכה ומשקט נפשי. אתם מוזמנים ליצור קשר עם אנשי החברה כדי לקבל פרטים נוספים, להתאים את שירותי הניקיון לדרישות ולצרכים הספציפיים שלכם ולהתרשם מהניסיון העבר של לקוחותיה השונים.

  איך יוצרים קשר?

  בטח תשמחו לדעת שאתם לא צריכים לקום מהכסא כדי ליצור קשר עם חברת פסגות. לרשותכם עומדות מספר אפשרויות ליצירת קשר עם אנשי החברה והבחירה בידכם: האם להגיע למשרדיהם בויצמן 6 קרית מוצקין, האם לצלצל למספר הטלפון 077-2122602 או לשלוח דואר לכתובת האלקטרונית psagot@psagot-clean.co.il

  הבחירה בשירותי הניקיון

  בשירותי הניקיון של חברת פסגות היא החברה הנכונה מסיבה אחת – לא משנה איזה אופציה תבחרו כי אתם תיהנו תמיד משירותי ניקיון איכותיים ומקצועיים, משירות אדיב ומניקיון מקצועי שמבטיח בריאות, חיי שגרה ושקט נפשי. אז למה אתם מחכים? צרו קשר והבטיחו שגם אצלכם יהיה נקי.

  צרו איתנו קשר

  מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
   שאלות נפוצות

   שירותי אחזקת מבנים בחיפה – מה חשוב לדעת?

   רגע אחד לפני שאתם מקבלים שירותי אחזקת מבנים בחיפה, חשוב לתת את הדעת על:

   1. תדירות העבודות – מה היא תדירות השירותים הדרושה לסוג המבנה שלכם. בהתאם להרכב החדרים, לגודל החלל ולדרישות הניקיון שאתם רוצים ליצור, ניתן לקבל שירותים שיכולים לשמור על שגרת החיים במיטבה.
   2. זמני הניקוי – אם מדובר על סביבת עבודה, אתם לא רוצים להזמין את שירותי חברת האחזקה לשעות העבודה, ועל כן חשוב לכם לבחור בחברה שיכולה להתאים את עצמה לשעות העבודה של העסק שלכם.
   3. אמון ואמינות – אם אתם נותנים לצוות עובדים להיכנס למתחם העבודה שלכם, ראוי לבחור את הצוות שיכול לשמור על הסודיות ועל הפרטיות שלכם, ברמה הכי גבוהה שיש.

   איך למצוא חברת אחזקת מבנים שתציע לכם את השירות המתאים ביותר לצרכים שלכם?

   בחייו של כל מפעל, מתחם מגורים, מקום עבודה ונכס נדלני, יש כמה וכמה נותני שירותים מסוגים שונים, אשר מאפשרים ליצור את רמת התחזוקה הדרושה לנכס לטובת פרק זמן ארוך של פעילות בנכס. גם אם השירותים שאתם צריכים הם שירותים יחסים בסיסיים, וגם אם אתם עדיין לא יודעים שאתם צריכים לקבל את השירותים הללו, הפתרונות לקבל שירות אחזקה, קיימים ובמרחק נגיעה מכם. היום יותר מאי פעם, האפשרות לקבל שירותים של חברות אחזקות מבנים מן השורה הראשונה, הופכת את תנאי החיים והפעילות במבנה שלכם, להרבה יותר קלה ונגישה, וכל מה שאתם צריכים לעשות הוא למצוא את החברה שתציע לכם את השירות המתאים ביותר לצרכים שלכם. בשיחת טלפון אחת אנשי הצוות המקצועיים של חברת פסגות ניהול מבנים, ניקיון ואחזקה, יבנו בשבילכם את תוכנית התחזוקה המתאימה ויאפשרו לכם להסיר את האחריות בנושאים הכי פחות חשובים מבחינתכם.

   איך לבחור חברות אחזקות מבנים איכותיות?

   על מנת לבחור חברות אחזקות מבנים היכולות לעמוד בכל הציפיות שלכם אתם צריכים קודם כל ולפני הכל להבין מה הן הדרישות שאתם רוצים לקיים. בין שמדובר על יצירת מערך אבטחה, ניקיון ותחזוקה ובין שמדובר על יצירת שגרת תחזוקה בפרק זמן קבוע במהלך השנה. האחריות שלכם היא להביא אל השולחן את כל הדרישות שלכם, בצורה כמה שיותר מפורטת ביחד עם דרישות כמו דרישות התקציב. לאחר שתציגו את כל המידע, אנשי המקצוע של חברות אחזקת מבנים יוכלו ליצור לכם הצעת מחיר ייחודית ולהבטיח שאתם מצליחים למפות את כל החלקים השונים של חיי המבנה שלכם, על מנת לקחת אחריות על אורך החיים של הנכס.

   לקוחות ממליצים

   “קולורס מונפרד אדנדום סילקוף, מרגשי ומרגשח. עמחליף קולורס מונפרד אדנדום סילקוף, מרגשי ומרגשח. עמחליף לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדלורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אד עיעיב...”

   -שם הממליץ

   “קולורס מונפרד אדנדום סילקוף, מרגשי ומרגשח. עמחליף קולורס מונפרד אדנדום סילקוף, מרגשי ומרגשח. עמחליף לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדלורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אד עיעיב...”

   -שם הממליץ

   “קולורס מונפרד אדנדום סילקוף, מרגשי ומרגשח. עמחליף קולורס מונפרד אדנדום סילקוף, מרגשי ומרגשח. עמחליף לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדלורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אד עיעיב...”

   -שם הממליץ