צרו איתנו קשר

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
  חברת ניקיון בניינים

  חברת ניקיון בניינים- פסגות

  ברחבי המדינה פועלים מרכזי התעשייה וההייטק המניעים את הכלכלה הישראלית, ומרכזים בתוכם משרדים של כלל החברות הגדולות ביותר במשק.

  מכונה משומנת של משרדים, לא יכולה להפעיל את עצמה ללא שורה ארוכה של עובדים מיומנים ומנוסים שמאפשרים לסביבת העבודה הזו להתקיים באופן יום יומי.

  כך שהעבודה עם חברת ניקיון בניינים, נחוצה על מנת לקבל שירותים כוללים לניקיון המבנה, בתנאים שונים.

  על מנת ליצור סל שירותים המתאים לצרכי המבנה שלכם, ניתן לפנות לעזרת הצוות המיומן של חברת פסגות ניהול מבנים, ניקיון ואחזקה, ל

  קבל הצעת שירות שיכולה לשפר את תנאי העבודה במשרד שלכם לאין שיעור.

  בחירת חברת ניקיון בניינים, על פי שלושה פרמטרים מקצועיים

  על מנת לקבל שירותי חברת ניקיון בניינים אתם רוצים לבחון:

  1. את כמות העובדים הדרושה לכם לטובת הניהול היום יומי של המבנה, בהתאם לגודל המבנה, למספר הקומות, ולכמות האנשים המגיעה מידי יום למבנה.
  2. מה הם השירותים הדרושים לכם בכדי לשמור על מבנה נקי בכל רגע נתון. החל מניקיון יסודי של סביבת העבודה וכלה בפעולות שימור של תשתיות המבנה לטווח הארוך, על מנת לחסוך בעלויות התחזוקה השנתית הדרושה למבנה שלכם.
  3. את העלויות החודשיות שאתם יכולים ורוצים להשקיע ביצירת תנאי השירותים הללו, כתלות בתקציב החברה ובקצב הגידול של החברה בשנים הקרובות. וכך ליצור הסכמי שירותים עם אופק, שיכולים לשמר את האמון אל מול החברה שאתם עובדים איתה.

  חברת ניקיון בניינים – אל תהססו לשאול את כל השאלות לפני תחילת ההתקשרות

  בתהליך ההתאמה של שירותי חברת ניקיון בניינים, אתם רוצים להגיע למצב בו אתם יודעים בדיוק מה הם השירותים שאתם עתידים לקבל,

  והמידע מוצג בצורה ברורה, בחוזה העבודה.

  אבל, בדרך ליצירה של חוזה כזה, חשוב לכם לשאול את כל השאלות ולברר את כל המידע עם אנשי המקצוע, ויפה שעה אחת קודם.

  בדיוק מהסיבה הזו, אנחנו, אנשי חברת פסגות ניהול מבנים, ניקיון ואחזקה, מוכנים להשקיע זמן על מנת להתאים לכם את סל השירותים הדרוש לכם.

  במידת הצורך, אנו נבצע התאמה מחודשת של תנאי השירות לצרכים שלכם.

  צרו איתנו קשר

  מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
   שאלות נפוצות

   שירותי אחזקת מבנים בחיפה – מה חשוב לדעת?

   רגע אחד לפני שאתם מקבלים שירותי אחזקת מבנים בחיפה, חשוב לתת את הדעת על:

   1. תדירות העבודות – מה היא תדירות השירותים הדרושה לסוג המבנה שלכם. בהתאם להרכב החדרים, לגודל החלל ולדרישות הניקיון שאתם רוצים ליצור, ניתן לקבל שירותים שיכולים לשמור על שגרת החיים במיטבה.
   2. זמני הניקוי – אם מדובר על סביבת עבודה, אתם לא רוצים להזמין את שירותי חברת האחזקה לשעות העבודה, ועל כן חשוב לכם לבחור בחברה שיכולה להתאים את עצמה לשעות העבודה של העסק שלכם.
   3. אמון ואמינות – אם אתם נותנים לצוות עובדים להיכנס למתחם העבודה שלכם, ראוי לבחור את הצוות שיכול לשמור על הסודיות ועל הפרטיות שלכם, ברמה הכי גבוהה שיש.

   איך למצוא חברת אחזקת מבנים שתציע לכם את השירות המתאים ביותר לצרכים שלכם?

   בחייו של כל מפעל, מתחם מגורים, מקום עבודה ונכס נדלני, יש כמה וכמה נותני שירותים מסוגים שונים, אשר מאפשרים ליצור את רמת התחזוקה הדרושה לנכס לטובת פרק זמן ארוך של פעילות בנכס. גם אם השירותים שאתם צריכים הם שירותים יחסים בסיסיים, וגם אם אתם עדיין לא יודעים שאתם צריכים לקבל את השירותים הללו, הפתרונות לקבל שירות אחזקה, קיימים ובמרחק נגיעה מכם. היום יותר מאי פעם, האפשרות לקבל שירותים של חברות אחזקות מבנים מן השורה הראשונה, הופכת את תנאי החיים והפעילות במבנה שלכם, להרבה יותר קלה ונגישה, וכל מה שאתם צריכים לעשות הוא למצוא את החברה שתציע לכם את השירות המתאים ביותר לצרכים שלכם. בשיחת טלפון אחת אנשי הצוות המקצועיים של חברת פסגות ניהול מבנים, ניקיון ואחזקה, יבנו בשבילכם את תוכנית התחזוקה המתאימה ויאפשרו לכם להסיר את האחריות בנושאים הכי פחות חשובים מבחינתכם.

   איך לבחור חברות אחזקות מבנים איכותיות?

   על מנת לבחור חברות אחזקות מבנים היכולות לעמוד בכל הציפיות שלכם אתם צריכים קודם כל ולפני הכל להבין מה הן הדרישות שאתם רוצים לקיים. בין שמדובר על יצירת מערך אבטחה, ניקיון ותחזוקה ובין שמדובר על יצירת שגרת תחזוקה בפרק זמן קבוע במהלך השנה. האחריות שלכם היא להביא אל השולחן את כל הדרישות שלכם, בצורה כמה שיותר מפורטת ביחד עם דרישות כמו דרישות התקציב. לאחר שתציגו את כל המידע, אנשי המקצוע של חברות אחזקת מבנים יוכלו ליצור לכם הצעת מחיר ייחודית ולהבטיח שאתם מצליחים למפות את כל החלקים השונים של חיי המבנה שלכם, על מנת לקחת אחריות על אורך החיים של הנכס.

   לקוחות ממליצים

   “קולורס מונפרד אדנדום סילקוף, מרגשי ומרגשח. עמחליף קולורס מונפרד אדנדום סילקוף, מרגשי ומרגשח. עמחליף לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדלורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אד עיעיב...”

   -שם הממליץ

   “קולורס מונפרד אדנדום סילקוף, מרגשי ומרגשח. עמחליף קולורס מונפרד אדנדום סילקוף, מרגשי ומרגשח. עמחליף לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדלורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אד עיעיב...”

   -שם הממליץ

   “קולורס מונפרד אדנדום סילקוף, מרגשי ומרגשח. עמחליף קולורס מונפרד אדנדום סילקוף, מרגשי ומרגשח. עמחליף לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדלורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אד עיעיב...”

   -שם הממליץ