צרו איתנו קשר

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
  אודות

  חברת פסגות מתמחה בניקיון, אחזקה, ובניהול של מבני מגורים מגדלי יוקרה, מבני משרדים, מוסדות, מרכזים מסחריים, ומפעלים.

  תחום התמחות החברה בעיקר מתבסס על ניהול המבנים מביצוע הקמת גינות, ניקיון, אחזקה, ניהול חשבונות וכספים, גבייה, ייעוץ משפטי, שדרוג לובאי כניסה למבנים מכל סוג, התנהלות מול רשויות, בדיקות מאגרי מים, עבודות חשמל, בדיקת מערכות הכיבוי במבנים והפקת תסקיר בדיקה מחברה חיצונית המורשת מטעם משרד העבודה, תפעול מערכות אלקטרומכניות, טיפול באינטרקום ומצלמות, טיפול בשערים אוטומטיים, אספקת חומרי ניקיון, ביטוחים, ועוד.

  לחברת פסגות מגוון רחב של שירותים היות ותחום העיסוק הנ"ל מאוד רחב, המוטו של החברה להעניק לנציגי הדיירים / בעלי מבני משרדים / מנהלי מוסדות / ועוד, שקט נפשי בשגרת הפעילות אל מול העבודות השונות בתחום אחריות חברתנו. דוגלים ביחס אישי ואמין מול הלקוח ואיננו שקטים עד לסיום הטיפול מול כל לקוח ולקוח.

  1. גנראטור – לגנראטור תפקיד ברור וחשוב, היכן שהנ"ל ממוקם הוא מיועד לתפקד בשעת חירום כשחשמל המבנה פוסק מסיבה כל שהיא, ברגע שזה קורה הגנראטור נכנס לעבודה באופן אוטומטי ובכך הוא שומר על תפקוד יחסי של אותו מבנה קרי מבחינת מעלית שתמשיך לתפקד/תאורה/מחסומי חשמל בחניות ועוד כל מה שייעדו לו מלכתחילה. כל תפקידו של הגנראטור לתפקד בזמן חירום, אופן תפעולו ע"י איש טכני מטעם חברתנו מבוצע אחת לחודש הגעה לגנראטור הנעה יזומה ובדיקת סולר, שמן, ומים, לטובת הבנה שאין חוסר בחומרים הללו.
  2. משאבות – במבני מגורים ובכלל באזורים שקיימים חניונים תת קרקעיים קיימות משאבות, בחניונים תת קרקעיים היעוד של המשאבה לפנות את המים לקוים הראשיים באמצעות דחיפה של המים מהתעלות הממוקמות בקומות נמוכות בחניונים תת קרקעיים, ומשאבות מסוג נוסף הן לטובת מי צריכה לדירות הנמצאות במבנה מגורים בדרך כלל במבנים מעל 7 קומות יהיו משאבות לטובת הספקת מים לצריכת הדירות מעל הקומה 7 במבנה ממאגר מים שיהיה לצורך חירום ולשאיבת המים באמצעות המשאבה.
  3. בדיקת מאגר מים – אחת לשנה מאגר חייב על פי תקן משרד הבריאות לעבור טיפול אחת לשנה, באמצעות דגימת מים וניקוי וחיטוי של המאגר, לחברת פסגות בודק מטעמה אשר מוסמך מטעם משרד העבודה לבצע זאת.
  4. חשמל – עבודות חשמל שונות מבוצעות ע"י חשמלאי החברה כל עבודה המצריכה טיפול של חשמלאי מוסמך חברת פסגות מבצעת זאת.
  5. תפעול רכזות אש – לחברת פסגות ידע וניסיון בתפעול מערכות כיבוי שונות מסוגים שונים, אנו במבנים, מוסדות, מפעלים אשר אנו נמצאים מועברת הדרכה לטובת הבנת כלל השוהים/אזרחים בכל מבנה מכל סוג.
  6. מחלקת גבייה והנהלת חשבונות – חברת פסגות מתמחה בניהול חשבונות מול הלקוח באופן שקוף ויעיל, טיפול בסרבני תשלום באמצעות עורך דין החברה, הפקת דוחות ומאזנים לעיני הלקוח ועוד.
  7. שדרוג/שיפוץ לובאי כניסה – לחברת פסגות ידע ויכולת לשפץ כניסות של מבנים ועבודות של שדרוג שינוי פנים לובאי כניסה ועוד שיפוצים שונים השייכים לשטחים הציבוריים במבנים.
  8. עבודות יזומות מצד איש טכני מטעם החברה – בכל לקוחות החברה מבוצעות עבודות יזומות במערכות השונות כולל עשייה בנושא נראות המבנים בשונים בשדרוגם ותחזוקתם השוטפת.
  9. ביטוחים – חברת פסגות מבצעת ביטוחים עבור לקוחותיה הקשורים לביטוחי מבנים משותפים המתעסקים בביטוחי מבנים מורחבים וביטוחי דירות ועוד.
  10. ליווי דיירים ורוכשים – במתחמים חדשים חברת פסגות מבצעת ליווי לרוכשי הדירות בפרויקטים השונים באמצעות בעלי המקצוע ואנשים הטכנים מצד חברת פסגות במסירת המערכות לדיירי המבנים השונים ובדיקת טיב מסירתם.

  בין לקוחותינו

  לקוחותינו נושמים אוויר פסגות

  מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   למה לבחור בפסגות?

   שנות ותק וניסיון

   מקצועיות

   זמינות במוקד 24/7

   יחס אישי

   אמינות ושקיפות

   האישורים שלנו

   שאלות נפוצות

   שירותי אחזקת מבנים בחיפה – מה חשוב לדעת?

   רגע אחד לפני שאתם מקבלים שירותי אחזקת מבנים בחיפה, חשוב לתת את הדעת על:

   1. תדירות העבודות – מה היא תדירות השירותים הדרושה לסוג המבנה שלכם. בהתאם להרכב החדרים, לגודל החלל ולדרישות הניקיון שאתם רוצים ליצור, ניתן לקבל שירותים שיכולים לשמור על שגרת החיים במיטבה.
   2. זמני הניקוי – אם מדובר על סביבת עבודה, אתם לא רוצים להזמין את שירותי חברת האחזקה לשעות העבודה, ועל כן חשוב לכם לבחור בחברה שיכולה להתאים את עצמה לשעות העבודה של העסק שלכם.
   3. אמון ואמינות – אם אתם נותנים לצוות עובדים להיכנס למתחם העבודה שלכם, ראוי לבחור את הצוות שיכול לשמור על הסודיות ועל הפרטיות שלכם, ברמה הכי גבוהה שיש.

   איך למצוא חברת אחזקת מבנים שתציע לכם את השירות המתאים ביותר לצרכים שלכם?

   בחייו של כל מפעל, מתחם מגורים, מקום עבודה ונכס נדלני, יש כמה וכמה נותני שירותים מסוגים שונים, אשר מאפשרים ליצור את רמת התחזוקה הדרושה לנכס לטובת פרק זמן ארוך של פעילות בנכס. גם אם השירותים שאתם צריכים הם שירותים יחסים בסיסיים, וגם אם אתם עדיין לא יודעים שאתם צריכים לקבל את השירותים הללו, הפתרונות לקבל שירות אחזקה, קיימים ובמרחק נגיעה מכם. היום יותר מאי פעם, האפשרות לקבל שירותים של חברות אחזקות מבנים מן השורה הראשונה, הופכת את תנאי החיים והפעילות במבנה שלכם, להרבה יותר קלה ונגישה, וכל מה שאתם צריכים לעשות הוא למצוא את החברה שתציע לכם את השירות המתאים ביותר לצרכים שלכם. בשיחת טלפון אחת אנשי הצוות המקצועיים של חברת פסגות ניהול מבנים, ניקיון ואחזקה, יבנו בשבילכם את תוכנית התחזוקה המתאימה ויאפשרו לכם להסיר את האחריות בנושאים הכי פחות חשובים מבחינתכם.

   איך לבחור חברות אחזקות מבנים איכותיות?

   על מנת לבחור חברות אחזקות מבנים היכולות לעמוד בכל הציפיות שלכם אתם צריכים קודם כל ולפני הכל להבין מה הן הדרישות שאתם רוצים לקיים. בין שמדובר על יצירת מערך אבטחה, ניקיון ותחזוקה ובין שמדובר על יצירת שגרת תחזוקה בפרק זמן קבוע במהלך השנה. האחריות שלכם היא להביא אל השולחן את כל הדרישות שלכם, בצורה כמה שיותר מפורטת ביחד עם דרישות כמו דרישות התקציב. לאחר שתציגו את כל המידע, אנשי המקצוע של חברות אחזקת מבנים יוכלו ליצור לכם הצעת מחיר ייחודית ולהבטיח שאתם מצליחים למפות את כל החלקים השונים של חיי המבנה שלכם, על מנת לקחת אחריות על אורך החיים של הנכס.