צרו איתנו קשר

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
  אבטחת מבנים

  אם יש דרישה אחת שהיא דרישה קבועה ובלתי מתפשרת בכל מה שקשור לאולמות ניהול מבנים והאחזקה,

  מדובר על יצירת סטנדרט אבטחה בלתי מתקשר, המבוסס על אנשי מקצוע אמינים ומיומנים.

  אחרי שנים רבות של ניסיון בתחום האבטחה, מנהלים בחברות גדולות במשק לא רוצים לקחת סיכון ומוכנים להשקיע המון משאבים על מנת לקבל שירותי אבטחת מבנים

  ברמה המספקת והמתאימה ביותר לסוג המבנה בו הם פועלים.

  בדיוק מהסיבה הזו, העבודה עם חברות מקצועיות שמספקות פתרונות אבטחת מבנים,

  היא עבודה שאותה אתם רוצים לנהל בצורה אחראית תוך תשומת לב לכל הפרטים הקטנים לאורך הדרך ותוך יצירת מרחב עבודה נעים לכל מי שמגיע.

  וזוהי בדיוק המשימה של אנשי הצוות של חברת פסגות אחזקת מבנים, בתהליכי העבודה עם החברות הגדולות והמובילות ביותר במשק הישראלי.

  ניהול אבטחת מבנים – חייבים להפקיד בידיים אמינות

  בשונה מכל פן אחר בעולמות האחזקה והטיפול במבנים, כאשר אתם מפקידים את הרכוש היקר לכם ביותר בעולם בידיים של חברת ניהול אבטחת מבנים,

  אתם צריכים לדעת למעלה מכל ספק שאתם בטוחים.

  האמינות היא אלמנט המפתח בעבודה המשותפת שלכם עם צוות החברה, וצריך לבסס את גבולות הגזרה של הפעילות המשותפת, כבר מהרגעים הראשונים להתקשרות.

  על כן, אתם רוצים וצריכים ליצור חוזה עבודה ברור, שמפרט בצורה הוגנת וישרה את כל תנאי ההתקשרות מול החברה שאיתה אתם עובדים, עוד לפני תחילת העבודות עצמן.

  רק בצורה כזו, אתם תדעו למה לצפות ומה כדאי להכיר בתנאי העבודה של החברה שלכם היא על מנת לנהל שגרת עבודה בטוחה ונוחה.

  אבטחת מבנים – התקשרות לטווח הארוך נותנת לכם שקט נפשי

  במידה ואתם מעוניינים ליצור יציבות ואורח חיים קבוע בחלל הפנים שלכם, חשוב לכם לעבוד עם חברה אחרת באופן קבוע ולאורך זמן,

  ולכן, אתם רוצים ליצור את חוזה העבודה המתאים ויפה שעה אחת קודם.

  בזכות שנים רבות של ניסיון והיכרות עם מגוון רחב מאוד של חוזה עבודה בתחום האחזקה, הצוות המקצועי של חברת פסגות ניהול מבנים, ניקיון ואחזקה,

  יכול לספק לכם מענה מקיף וחד משמעי לכל צורך שאתם נתקלים בו.

  צרו איתנו קשר

  מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
   שאלות נפוצות

   שירותי אחזקת מבנים בחיפה – מה חשוב לדעת?

   רגע אחד לפני שאתם מקבלים שירותי אחזקת מבנים בחיפה, חשוב לתת את הדעת על:

   1. תדירות העבודות – מה היא תדירות השירותים הדרושה לסוג המבנה שלכם. בהתאם להרכב החדרים, לגודל החלל ולדרישות הניקיון שאתם רוצים ליצור, ניתן לקבל שירותים שיכולים לשמור על שגרת החיים במיטבה.
   2. זמני הניקוי – אם מדובר על סביבת עבודה, אתם לא רוצים להזמין את שירותי חברת האחזקה לשעות העבודה, ועל כן חשוב לכם לבחור בחברה שיכולה להתאים את עצמה לשעות העבודה של העסק שלכם.
   3. אמון ואמינות – אם אתם נותנים לצוות עובדים להיכנס למתחם העבודה שלכם, ראוי לבחור את הצוות שיכול לשמור על הסודיות ועל הפרטיות שלכם, ברמה הכי גבוהה שיש.

   איך למצוא חברת אחזקת מבנים שתציע לכם את השירות המתאים ביותר לצרכים שלכם?

   בחייו של כל מפעל, מתחם מגורים, מקום עבודה ונכס נדלני, יש כמה וכמה נותני שירותים מסוגים שונים, אשר מאפשרים ליצור את רמת התחזוקה הדרושה לנכס לטובת פרק זמן ארוך של פעילות בנכס. גם אם השירותים שאתם צריכים הם שירותים יחסים בסיסיים, וגם אם אתם עדיין לא יודעים שאתם צריכים לקבל את השירותים הללו, הפתרונות לקבל שירות אחזקה, קיימים ובמרחק נגיעה מכם. היום יותר מאי פעם, האפשרות לקבל שירותים של חברות אחזקות מבנים מן השורה הראשונה, הופכת את תנאי החיים והפעילות במבנה שלכם, להרבה יותר קלה ונגישה, וכל מה שאתם צריכים לעשות הוא למצוא את החברה שתציע לכם את השירות המתאים ביותר לצרכים שלכם. בשיחת טלפון אחת אנשי הצוות המקצועיים של חברת פסגות ניהול מבנים, ניקיון ואחזקה, יבנו בשבילכם את תוכנית התחזוקה המתאימה ויאפשרו לכם להסיר את האחריות בנושאים הכי פחות חשובים מבחינתכם.

   איך לבחור חברות אחזקות מבנים איכותיות?

   על מנת לבחור חברות אחזקות מבנים היכולות לעמוד בכל הציפיות שלכם אתם צריכים קודם כל ולפני הכל להבין מה הן הדרישות שאתם רוצים לקיים. בין שמדובר על יצירת מערך אבטחה, ניקיון ותחזוקה ובין שמדובר על יצירת שגרת תחזוקה בפרק זמן קבוע במהלך השנה. האחריות שלכם היא להביא אל השולחן את כל הדרישות שלכם, בצורה כמה שיותר מפורטת ביחד עם דרישות כמו דרישות התקציב. לאחר שתציגו את כל המידע, אנשי המקצוע של חברות אחזקת מבנים יוכלו ליצור לכם הצעת מחיר ייחודית ולהבטיח שאתם מצליחים למפות את כל החלקים השונים של חיי המבנה שלכם, על מנת לקחת אחריות על אורך החיים של הנכס.

   לקוחות ממליצים

   “קולורס מונפרד אדנדום סילקוף, מרגשי ומרגשח. עמחליף קולורס מונפרד אדנדום סילקוף, מרגשי ומרגשח. עמחליף לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדלורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אד עיעיב...”

   -שם הממליץ

   “קולורס מונפרד אדנדום סילקוף, מרגשי ומרגשח. עמחליף קולורס מונפרד אדנדום סילקוף, מרגשי ומרגשח. עמחליף לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדלורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אד עיעיב...”

   -שם הממליץ

   “קולורס מונפרד אדנדום סילקוף, מרגשי ומרגשח. עמחליף קולורס מונפרד אדנדום סילקוף, מרגשי ומרגשח. עמחליף לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדלורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אד עיעיב...”

   -שם הממליץ