צרו איתנו קשר

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
  אבטחת מבנים ומשרדים

  שירותי שמירה ואבטחה – לחברת פסגות ניסיון רב שנים בנושא שמירת ואבטחת מבנים והיא לא מקילה ראש בנושא. בחברת פסגות לוקחים את נושא הבטחון ברצינות רבה והקימו חטיבה מיוחדת בחברה לשם כך. המשמעות היא שאתם נהנים מאבטחה איכותית של אנשי מקצוע שמתמחים אך ורק באבטחה. ובמילים אחרות – משמירה ואבטחה ברמה מקצועית הכי גבוהה שיש.

  1. התאמה אישית ומוקד 24/7 שירותי האבטחה של החברה כוללים את אבטחת המבנה עצמו ואת אבטחת האנשים שבתוך המבנה, ללא תלות במטרת שהותם במקום – עבודה, לימודים, ביקור ועוד. כמו כן, שירותי האבטחה והשמירה של החברה מגנים על הציוד שנמצא במבנה עצמו, לרבות מחשבים, ריהוט, ציוד מקצועי וציוד יקר ערך אחר. למעשה , שירותי שמירה ואבטחה אלו אינם שירותי אבטחת מבנים קלאסיים, כי הם לא רק מגנים על המבנה אלא גם על הציוד והאנשים שבתוכו. עם זאת, לכלל שירותי האבטחה והשמירה של חברת פסגות מטרה אחת – להבטיח המשך תקין של שגרת החיים במקום באמצעות הגנה על מבנים, אנשים וציוד.
  2. הרבה יותר מאבטחה שירותי אבטחה והשמירה של חברת פסגות מתאימים למבנים משותפים, מרכזים שונים ומוסדות הודות לעובדה שהם מותאמים לכל לקוח באופן אישי בהתאם לצרכיו, דרישותיו, גודלו, מספר האנשים הנמצאים בו ועוד. המשמעות היא ששביעות הרצון של לקוחות החברה השונים מובטחת ללא כל ספק. החברה מעמידה לרשות לקוחותיה השונים מוקד מאויש שפועל 24/7 במטרה אחת – לטפל בזמן אמת בכל בעיה בטחונית שמתעוררת. למעשה, שירות האבטחה של חברת פסגות מאפשר לכל אחד ליהנות משקט נפשי ומבטיח דבר אחד – שהמשפט "ביתי הוא מבצרי" יהפוך למציאות בפועל ובשטח.
  3. אז מה עושים? אתם מוזמנים ליצור קשר עם אנשי החברה כדי לקבל פרטים נוספים, להתאים את שירותי השמירה והאבטחה לפי הדרישות והצרכים שלכם, להתרשם מהניסיון החיובי של לקוחותיה השונים ובעיקר – להבטיח שאתם נהנים מאבטחה איכותית, משירות אדיב ומשקט נפשי. בטח תשמחו לדעת שכל שעליכם לעשות הוא לבחור בין האפשרויות השונות ליצירת קשר.

  צרו איתנו קשר

  מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
   שאלות נפוצות

   שירותי אחזקת מבנים בחיפה – מה חשוב לדעת?

   רגע אחד לפני שאתם מקבלים שירותי אחזקת מבנים בחיפה, חשוב לתת את הדעת על:

   1. תדירות העבודות – מה היא תדירות השירותים הדרושה לסוג המבנה שלכם. בהתאם להרכב החדרים, לגודל החלל ולדרישות הניקיון שאתם רוצים ליצור, ניתן לקבל שירותים שיכולים לשמור על שגרת החיים במיטבה.
   2. זמני הניקוי – אם מדובר על סביבת עבודה, אתם לא רוצים להזמין את שירותי חברת האחזקה לשעות העבודה, ועל כן חשוב לכם לבחור בחברה שיכולה להתאים את עצמה לשעות העבודה של העסק שלכם.
   3. אמון ואמינות – אם אתם נותנים לצוות עובדים להיכנס למתחם העבודה שלכם, ראוי לבחור את הצוות שיכול לשמור על הסודיות ועל הפרטיות שלכם, ברמה הכי גבוהה שיש.

   איך למצוא חברת אחזקת מבנים שתציע לכם את השירות המתאים ביותר לצרכים שלכם?

   בחייו של כל מפעל, מתחם מגורים, מקום עבודה ונכס נדלני, יש כמה וכמה נותני שירותים מסוגים שונים, אשר מאפשרים ליצור את רמת התחזוקה הדרושה לנכס לטובת פרק זמן ארוך של פעילות בנכס. גם אם השירותים שאתם צריכים הם שירותים יחסים בסיסיים, וגם אם אתם עדיין לא יודעים שאתם צריכים לקבל את השירותים הללו, הפתרונות לקבל שירות אחזקה, קיימים ובמרחק נגיעה מכם. היום יותר מאי פעם, האפשרות לקבל שירותים של חברות אחזקות מבנים מן השורה הראשונה, הופכת את תנאי החיים והפעילות במבנה שלכם, להרבה יותר קלה ונגישה, וכל מה שאתם צריכים לעשות הוא למצוא את החברה שתציע לכם את השירות המתאים ביותר לצרכים שלכם. בשיחת טלפון אחת אנשי הצוות המקצועיים של חברת פסגות ניהול מבנים, ניקיון ואחזקה, יבנו בשבילכם את תוכנית התחזוקה המתאימה ויאפשרו לכם להסיר את האחריות בנושאים הכי פחות חשובים מבחינתכם.

   איך לבחור חברות אחזקות מבנים איכותיות?

   על מנת לבחור חברות אחזקות מבנים היכולות לעמוד בכל הציפיות שלכם אתם צריכים קודם כל ולפני הכל להבין מה הן הדרישות שאתם רוצים לקיים. בין שמדובר על יצירת מערך אבטחה, ניקיון ותחזוקה ובין שמדובר על יצירת שגרת תחזוקה בפרק זמן קבוע במהלך השנה. האחריות שלכם היא להביא אל השולחן את כל הדרישות שלכם, בצורה כמה שיותר מפורטת ביחד עם דרישות כמו דרישות התקציב. לאחר שתציגו את כל המידע, אנשי המקצוע של חברות אחזקת מבנים יוכלו ליצור לכם הצעת מחיר ייחודית ולהבטיח שאתם מצליחים למפות את כל החלקים השונים של חיי המבנה שלכם, על מנת לקחת אחריות על אורך החיים של הנכס.

   לקוחות ממליצים

   “קולורס מונפרד אדנדום סילקוף, מרגשי ומרגשח. עמחליף קולורס מונפרד אדנדום סילקוף, מרגשי ומרגשח. עמחליף לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדלורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אד עיעיב...”

   -שם הממליץ

   “קולורס מונפרד אדנדום סילקוף, מרגשי ומרגשח. עמחליף קולורס מונפרד אדנדום סילקוף, מרגשי ומרגשח. עמחליף לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדלורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אד עיעיב...”

   -שם הממליץ

   “קולורס מונפרד אדנדום סילקוף, מרגשי ומרגשח. עמחליף קולורס מונפרד אדנדום סילקוף, מרגשי ומרגשח. עמחליף לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדלורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אד עיעיב...”

   -שם הממליץ